Це маленький, теплий, простий проєкт, але насправді глибший, ніж може здаватись. Він про близькість, якою ми наповнюємо дитину, коли вона проводить час без нас. І про підтримку, яка залишається з нею. Яку діти (і не тільки діти) в різному віці сприймають зовсім по-різному.
У цій скарбничці:
- Набір стікерів для телеграм та вайберу – дивіться, які прекрасні. Нам важливо бути на зв’язку з дітьми, але підлітки можуть наші питання, які ми ставимо з турботи, сприймати як контроль та недовіру. А тут – короткі кумедні інформативні повідомлення – я в безпеці, обіймаю, тримаю за лапку.
- Для дітей – учнів молодшої школи (хоч можна спробувати використати і зі старшими) – ідеї записок, які можна покласти в ланчбокс чи наплічник, щоб дитина відчувала вашу «присутність на відстані». Можна видрукувати шаблони, можна скористатись ідеєю і написати свої.
- Альтернативні слова і фрази, які можуть замінити слово «молодець». Є різниця між похвалою та підтримкою. Слово «молодець» уже часто не сприймається, як підтримка. Ми пропонуємо ідеї для заохочення, натхнення та мотивації дітей.
12 стікерів для вайбер і телеграм.
24 ідеї про те, що можна сказати замість слова «молодець».
12 ідей для записок в ланчбокс – усе у вільному доступі, стікери можна завантажити – за кюаркодами.
Порадник тут, можна видрукувати та вирізати те, що сподобається.
Усе це, можливо, знадобиться не тільки для дітей, сьогодні кілька знайомих мені сказали: «О! круто, я і для своїх співробітників візьму!».
Дякую всім друзям-партнерам за можливість втілення ідей. Дякую, Tanya Korol
Цей проєкт про теплий доторк. І всіма, хто був долучений, це зроблено зі щирістю та турботою.
Нехай буде тепло.
Обіймаю, Родино! Як хочу Перемоги!
Джерело: https://osvita.ua/blogs/93457/ |